.

.

креда машина за правење шарени dustless креда машина за правење

креда машина за правење шарени dustless креда машина за правење

Оценка на посетителот:

DEN 196800.00
Залиха
Достапно за нарачка


fetures во голема мера го намалува работникот работната интензитет, во голема мера се подобри ефикасноста на работата. Суровина потрошувачката ќе се намали за повеќе од 30%, производот стапка е издигнат до 99%. Секој модел има 800 простори за пополнување, секој циклус ќе бидат треба 2-10 минути. Во голема мера се подобри квалитетот на производот, производство на креда е светла и чиста и убава. Креда форми како што се круг, квадрат, хексагонални, креда, дебели, тенки, долго, кратко, исто така, може да се прилагоди според корисникот треба. фотографии креда големина
Креда Форма
Врвот(mm)
Дното(mm)
Должина(mm)
Круг
10
8
76
Круг
10
9.5
80
Круг
9.5
9
80
Круг
11
9
80
Круг
11
10.5
80
Круг
11
9.5
80
Круг
12
11.5
80
Круг
12
9
80
Круг
14
12
80
Круг
22
18
80
Круг
25
22
105
Круг
25
22
90
Хексагонални
11
9
76
Хексагонални
11
9
80
Хексагонални
10
9
76
Страна
10
9.5
80

Карактеристики на предлогот

сертификација:
CE
Напон (V):
220v
Бренд Име:
TIANYUYOUDO
Број На Модел На:
UD800-6
Моќност (W):
200W
Материјал:
Пластични
Функција:
Правење
ИЗЛЕЗ (КОМПЈУТЕРИ,8h/d):
380000-400000
G. W.(килограми):
650

Купувачи како што избираат