.

.

2017 Нови Барок Стил Светлина Круни Сјајот Имитација Бисери Кралицата Принцезата Тиара Невестата Блескав Круна Девојки Партија На Косата Додаток

2017 Нови Барок Стил Светлина Круни Сјајот Имитација Бисери Кралицата Принцезата Тиара Невестата Блескав Круна

Оценка на посетителот:

DEN 842.00 -19 %
DEN 1039.20
Залиха
Достапно за нарачка


Драги пријатели,ви Благодариме за шопинг од нашата продавница . Имаме фабриката и ќе може да уживаат трговија на големо цена.Можете да се меша сите количината на секоја предмети. Нашите Производи не minium цел количество. Ние со задоволство да соработуваме со сите пријатели.Ви благодарам многу!
2017 Нови Барок Стил Светлина Круни Сјајот Имитација Бисери Кралицата Принцезата Тиара Невестата Блескав Круна Девојки Партија На Косата Додаток
круна тиара, тиара круна, Булчински круна тиара, кралицата тиара круна, Принцезата Круна Тиара Headband, Кристално Круна Headband Тиара, Евтини Девојки Тиара Круна, жените партија круна тиара, Булчински Кристал Тиара Круна, Круна на Коса и Чешел Тиара,клип во косата екстензии,клип во косата,цвет коса клип,Жените Опаѓањето на Клипот,свадба коса клип,коса екстензија клип,Клип на Коса Екстензија,Кристално Коса Клип,Clip-За Коса,клип на екстензии на косата,Клип Во Човечка Коса Екстензии,браун клип во косата екстензии,Клипот Екстензии за Коса,црна клип екстензии за коса,Лак за Коса Клип,Лак за Коса Клип,Метал Коса Клип,Булчински Коса Клип,косата клип barrettes,жените косата клип,девојката коса клип,Bowknot Коса Клип,Црна Коса Клип,синтетички Clip-за во Коса,Бебе Коса Додатоци, Девојки Коса Додатоци, Свадба Коса Додатоци, булчински коса додатоци, Мода коса додатоци, детска коса додатоци, невестата коса додатоци, Жените коса Додатоци, децата коса додатоци, гроздобер коса додатоци, невеста, свадба коса додатоци, кристал коса додатоци, бебе девојка коса додатоци, коса додатоци за жени, партија коса додатоци, коса бендови додатоци, Девојката коса додатоци, додатоци за коса, жените коса додатоци, Цвет коса додатоци,Деца Коса Додатоци, diy коса додатоци, стилски коса додатоци,Кристал коса додатоци за коса, чешел додатоци, бебе девојки коса додатоци,Бебе Hairband, Девојки hairband, цвет hairband, Hairband Коса, Симпатична Hairband, Бисер Hairband, hairband обрачот, Бебе Девојка Hairband, флорални hairband, Бебе Девојки Hairband, Бебе Деца Hairband, домот hairband, Кристал Hairband, деца hairband, Девојка Деца Hairband, пердув hairband, принцезата hairband, Цвет Чипка Hairband, девојки еластична hairband, дијамант hairband, Зголеми Цвет Hairband, широк hairband, Деца Hairband, chiffon hairband, Бебе Цвет Hairband, Hairband Додатоци, Плетени Hairband, hairband жените, Капчиња Hairband, јазол hairband, модата жените hairband, партија hairband, Еластичен Hairband, Цвет Пердув Hairband,цвет headband, бебе девојка headband, Еластична Headband, девојка headband, headband природни влакна, бебе цвет headband, Жените Headband, headband шамија, Чипка Headband, Лак Headband, Кристал Headband, деца headband, бебе headband, бисер headband, круна headband, Turban headband, кристално headband, свадба headband, Деца Headband, Косата Headband, симпатична бебе headband, Флорални Headband, деца headband, спортски headband, шамија headband,памук headband,носат headband, Јазол headband, Мачка уши headband, Новородените Headband, спорт headband, мода жените headband, јога headband, капчиња headband, плетени headband, headband пердув,hairwear за девојки, деца hairwear, жените hairwear, прекрасна hairwear, жените hairwear,Косата Straightener Чешли за Коса, Четки & Чешли, косата чешли пластика, Косата Чешли, Куче, Мачка Коса Чешли, декоративни коса чешли, косата чешли четки, хаи
Луксузна Кристал Булчински Свадба Тиара и Коронки Жените Diadem Сини Кристал Цвет Т

Карактеристики на предлогот

Метална боја:
бела светлина, Розова светлина, виолетова светлина
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MANSATI
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
светлината Круна HG160
Материјал:
бисер
Тип:
Tiaras
Метали Тип:
сребро позлатен

Купувачи како што избираат