.

.

2018 Божиќ Purim Карневал Пливање Сирена Опашка Cosplay Костим со Перка Сирена Бански Смешно Партија Фустан за Девојка Дете

2018 Божиќ Purim Карневал Пливање Сирена Опашка Cosplay Костим со Перка Сирена Бански Смешно Партија Фустан

Оценка на посетителот:

DEN 2718.00 -5 %
DEN 2860.80
Залиха
Достапно за нарачка

Божиќ Purim Карневал Пливање Сирена Опашка Cosplay Костим со Перка Сирена Бански Смешно Партија Фустан за Девојка Дете
сите опашката вклучувајќи monofin, бикини врвот не вклучувајќи
Карактеристики На Производот :
Оваа точка е Сосема НОВ и никогаш не се користи.
Рака мие, ладна вода и сува линија
Не се вртат, хлор, Не железо.
Превозот :
1, На производот ќе биде предаден од страна на Кина/ Холандија Пост Регистрирани Воздух Mail , e-пакет, EMS, DHL> со следење на број.
2, за време на Испорака : ние испрати од Кина / Холандија Пост Воздух(15~45 дена, да повеќето земји). Russsia зема 30-60 дена, понекогаш, Бразил и Јужна Америка потреби 90days, се надеваат дека ќе добиете вашето разбирање. 3. За Брза испорака, pls изберете DHL(5-7 работни дена), EMS(7-10 работни дена).
4, Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 работни дена откако вашата уплата е завршен.
5, Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
(Времето за испорака зависи од сопствени грешки, Локација и Земја).
6, ве Молиме имајте на ум дека купувачот се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
7, Ние ќе не наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
8, превозот цената не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Контакт со нас на :
Ние нудиме продажба на мало и големо на услуги. Ние може да обезбеди производи во согласност со вашите барања.
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви други проблеми или проблеми.
Ве молиме да не контактирате доколку ви треба објектот во брзање или имаат рок.
Ве молиме контактирајте со нас пред да остават негативен фидбек или отворање случај, веруваме дека сè ќе дојде со преговарање.
Повратни информации :
Вашето мислење е навистина важно за нас. Вашиот 100% задоволството е загарантирано. Ние го остави позитивни повратни информации за сите успешно завршени трансакции. Во прилог на вашите позитивни повратни информации, се надеваме дека ќе ни даде ПЕТ ЅВЕЗДИ .

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL
Извор:
Сирена
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Тип На Објект:
Здолништа
Материјал:
Полиестер
Знаци:
Сирена
Компоненти:
Здолништа
Пол:
Девојки
Одделот За Името:
Жените И Девојките
Знаци:
Сирена

Купувачи како што избираат