.

.

20/22/24mm Нерѓосувачки Челик Хривнија Мажи Жени Луксузен часовник Бенд Рака Солидна Линк СЕДИШТЕТО Сребро Watchband Push Копчето Скриени Затворач

20/22/24mm Нерѓосувачки Челик Хривнија Мажи Жени Луксузен часовник Бенд Рака Солидна Линк СЕДИШТЕТО Сребро

Оценка на посетителот:

DEN 718.00 -15 %
DEN 844.32
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики На Производот :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Лесно да се прилагоди на должината да се вклопи во вашиот зглоб
Хривнија Материјал : Нерѓосувачки Челик
Тока Тип : Push Копчето Скриени Затворач
Повлечи Ширина : 20mm/22mm/24mm
Бендот Должина : околу.18.5 cm (Тока вклучени)
Бендот Боја : Сребрена
Пакетот Вклучува :
1 x Види Бенд
2 x Пролет Барови
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .
2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
1. Подготовка на Време : ние треба 1 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.
2. Бесплатен Превозот За Светот Околу Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта. Ве молиме да се разбере, сепак, царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrantee нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса. Но, ние ќе рефундирање на вашите плаќање за изразат испорака(ако имате платени) на вашата сметка во рок од 24 часа. Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.
Answer : ___________________________ Note :
Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор.
Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака.
Dixie онлајн продавница не се продава врз основа на нивните одлични дизајни и докажана сигурност. Така на квалитетот е загарантирана. Исто така, имаме ОК тим да ги тестираат вашите нарачани производи се функционира правилно пред тие да се спакувани и испратени до вас.
Враќање & Размена настава
Atten : ние не може да го прифати размена или поништува по вашата нарачка е испраќаат.
Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот :
*Цел број
*Сликата на неисправни монистра.
Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате!
Dixie онлајн продавница не се продава врз основа на нивните одлични дизајни и докажана сигурност. и е помагање на моден свесен изгледаат прекрасен од 2010 година. Со седиште во Кина.
Ние се стремиме да биде возбудлив и иновативни.Ние се реализира најголем дел од нашиот успех е и наш клиент. Ова е причината зошто ние сме фокусирани на доставување на возбудлива шопинг искуство и изработка на сигурни дека нашите високи стандарди за квалитет, вредност за пари и услуги се секогаш задоволени.
Предводен од тим на високо посветен и мотивиран група на поединци ние сме цврсто фокусирана на потребите на нашите клиенти. Се надеваме дека со континуиран развој и иновации ние ќе продолжиме да се прошири и да се донесе нашите уникатно искуство за да купувачи ширум светот.

Карактеристики на предлогот

Бендот Ширина:
20mm, 22mm, 24mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
GD0201
Затворач Тип:
Притисни Копче Скриени Затворач
Бренд Име:
Келер & Вебер
Состојба:
Нов со ознаки
Бендот Должина:
18.5 cm

Купувачи како што избираат