.

.

Одличен Квалитет на Мувла Греење на Елемент Патрон Грејачи 14 x 150mm 500W AC 110V 220V 380V

Одличен Квалитет на Мувла Греење на Елемент Патрон Грејачи 14 x 150mm 500W AC 110V 220V 380V

Оценка на посетителот:

DEN 1224.00 -14 %
DEN 1423.68
Залиха
Достапно за нарачка


Одличен Квалитет на Мувла Греење на Елемент Патрон Грејачи 14 x 150mm 500 W AC 110 V 220 V 380 V
Спецификација :
Prodcut Име : Патрон Грејачи
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Цевка Големина : 14x150mm(D*L)
Напон : 220 V, 110 V, 380 V
Моќност : 500 W
Жица Должина : 250mm
Тежина : 106g/pc
Пакет : 5pcs Патрон Грејачи
За повеќе патрон грејачи, ве молиме кликнете на големина за да отидете на правото спецификација страница. 6mm Цевка Кол. 8мм Цевка Кол. 9mm Цевка Кол. 9.5 mm Цевка Кол. 10мм Цевка Кол. 12mm Цевка Кол. 13mm Цевка Кол. 14mm Цевка Кол. 15mm Цевка Кол. 16mm Цевка Кол. 18mm Цевка Кол. 20mm Цевка Кол.
Исто така, патрон грејачи може да се прилагоди, ве молиме нудиме на вашето барање, како што следува :
Материјал/Цевка Големина(D*L)/Напон/Енергија/Жица Должина/Количина
1. Материјал : SUS202, SUS304, SUS316
2. Цевка Големина(D*L) :
Цевка со Дијаметар : најмалку 6mm
Цевка Должина : најмалку 20mm
3. Напон : 12-380 V се достапни
4. Моќност : Baesd на големини
5. Жица Должина : 250mm, тоа може да биде customzied соодветно.

Карактеристики на предлогот

боја:
110V, 380V, 220V
Број На Модел На:
14x150mm
Примена:
Бојлер Контролер
is_customized:
Yes
Бренд Име:
FuWell
Номинална Напон:
110V 220V 380V
Примена:
кертриџ грејач
Материјал:
202 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Напон:
AC 110V 220V 380V

Купувачи како што избираат