.

.

GUGULUZA НОВИ 1.25 инчен Брзо се Оддели Прашка Swivels & Studs се Вклопува репетирачко Пушки 4pcs/set Пиштол Прашка Вртливата Лов Додатоци

GUGULUZA НОВИ 1.25 инчен Брзо се Оддели Прашка Swivels & Studs се Вклопува репетирачко Пушки 4pcs/set Пиштол

Оценка на посетителот:

DEN 430.00 -5 %
DEN 452.64
Залиха
Достапно за нарачка

За 1.25" широк slings Одговара за : Вклопуваат речиси секоја пушка со дрвен израз крајот најмалку 5/8" (1.5 cm) длабоко 1x Кратко & 1 x Долго завртка во studs обезбеден (3/4" & 1/2") 2 x Брз монтажни swivels обезбедена Целосна оперативни инструкции се вклучени Прашка може да се отстрани брзо поради ingenius брзо се оддели mechanis

1.Ние не сме одговорни за било обичај должност увоз даночни обвинет од страна на купувачи земји. 2.Ние прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, Western Union, Alipay 3.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката 1.Ние брод надвор на стоки преку CPAM, можете исто така да изберете DHL, EMS ако итна. 2.Ние ќе брод за излез на стоки во 1-7 дена, стоката ќе пристигне во 5-55 работни дена зависи од вашиот превозот начин, дестинација и други фактори. 3. Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса i s вашиот потврди адреса. 4.Ние проверете дали се во добра состојба пред да се брод вашата парцела надвор. Ве молиме да ни остават 5 ѕвезда позитивни повратни информации. 1. Ве молиме оставете позитивни повратни информации доколку ви се допаѓа нашата производи,тоа е многу важно за нас. 2. Ако имате било какви проблеми при користење на нашите производи,ве молиме да не остави негативни повратни информации. Контактирајте со нас, прво и ние сме во состојба да го реши секој проблем во нашата работа. 1. Можете да не контактирате преку Aliexpress порака систем.Ние и ветуваме да одговори на вашето барање во рок од 24 часа.
2. Можете да оставите масажа во ред.
3. Канцеларија време :
8 : 30 до 5 : 30 (GMT+8) од понеделник до петок.
Затворени во недела и државни празници (Кина PRC).
Се истакна : 1. Ние нудиме капка превозот услуга, исто така може да испрати слики да ви за препродава. 2. Ако на големо, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
GUGULUZA
Број На Модел На:
S-3123
Употреба:
Брзо Се Оддели Прашка Swivels & Studs
Количина:
4pcs/set

Купувачи како што избираат