.

.

7 инчен Допир LCD Екран во Боја Видео Врата Телефон Спогодба Влез Систем 1 Монитор+1 RFID Пристап HD Камера+Електрични Магнетна Брава

7 инчен Допир LCD Екран во Боја Видео Врата Телефон Спогодба Влез Систем 1 Монитор+1 RFID Пристап HD Камера+Електрични

Оценка на посетителот:

DEN 6754.00 -5 %
DEN 7109.28
Залиха
Достапно за нарачка

Со ова целосно полнење, тоа ќе биде полесно да се изгради целосен пристап, контрола на систем за домашна безбедност. Поддржува спогодба помеѓу две затворен монитори. Карактеристики микро-технологија на обработка, авто-далечински управувач, одлични перформанси и висока сигурност. TFT екран во боја со ниска потрошувачка на енергија, без зрачење и висока дефиниција. Дополнителни следи достапни до 6(изборен) и 4 на отворено камери во повеќето. Режим не вознемирувај
Напојување Ова е 110 V-240 V Контрола на Пристап за Напојување, тој е направен од висок квалитет на електронски компоненти и напредни меѓународни технологијата, тоа има анти-мешање способност, да обезбеди многу стабилен и сигурен излез во различни апликации како што се заклучи контрола/ контролер контрола/ излез копче/ RFID-ID Читателот. Јасно ноќно гледање , 24 часа набљудување, јавување, зборување и отклучување далечинска контрола итн. 12-хорда мелодија прстени за опција. Тоа е вашиот совршен избор за употреба во вили со 700 линии CMOS камера, која може да се постигне мониторинг, двоен начин спогодба и отклучување. Вие исто така може да се следи надвор од сликата, дури и без луѓе притискање на Мониторот копчето за Внатрешна единица.(ве молиме видете на пакување содржина. Можете да ја отворите вратата се заклучува или од затворен или отворен низ неколку методи. Ние ви препорачуваме тестирање на вратата телефон комплет со нашите оригинални кабел пред инсталацијата, и растојанието меѓу единиците не треба да биде премногу блиску(3 метри далечина може да биде во РЕД), додека тестирање, или тоа ќе предизвика бучава звук. Каблирање : 4-core приклучен кабел 700 TVL Sony CCD Камера. Hands-free меѓусебен дијалог. Вкупната должина на врска кабли НЕ може да надмине 100 метри.) Кабли се многу лесно да се најде во вашиот локален пазар како што се меѓународните стандарди.2 x 22mm Пакет вклучува : електрична магнетна брава, инсталација дијаграми Градежништво : не ' рѓосувачки челик. Тоа контроли електрично заклучување директно. Осветленоста, chroma и јачина прилагодливи. Далечинска Контрола Ако ги купите овој Контрола на Пристап на Систем за сега, ние ќе ги обезбеди следниве Далечински управувач за вас за слободен, кога ќе сакаат да одат надвор, вие само треба да кликнете на овој Далечински управувач, а потоа можете да одат надвор : Електрични Magentic заклучување Тоа е Високо-перформанси 180kg Држи Сила електрични магнетна брава што одговараат за многу пристап на системот за контрола. Доаѓа со 10 RFID keyfobs, притисни копчето за ослободување switch. Со цел да ги задоволи повеќето од клиентите, комплетно doorphone систем со 10pcs RFID keyfobs, притисни копчето за ослободување, на електрични Електрични Контрола Заклучување на Вратата, далечински управувач и напојување беа лансирани.3 кг answer : ___________________________ Note : Ние обезбедуваме 4-core или 5-core или 6-кабли. Поддршка максимум 500 id keyfobs или картички. Доколку вашиот кабелски е премногу долго и НЕ се доволно дебел,Не чист бакар, тоа ќе предизвика многу проблеми, ве молиме проверете жици барање. Може да се намали товарот на пристап до контролорот, освен жици за да се намали скриени проблеми Базирани одложување контрола коло, заклучување на време може да биде во 0-15 секунди Автоматска заштита функција, неочекувани ситуации како на пример кога напојување краток спој се јавува, на енергија може да биде привремено да се исклучи или осигурач авто осигурување линија исклучи Оперативниот уред : E/M Заклучување, Пристап Контролер, Излез, Притисни на Копчето.

Карактеристики на предлогот

Сензор Големина(Инчен):
1/3
моќност:
220v
Samrt Дома Интерфејс:
No
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Контрола На Пристап:
Индуктивни Картичка
Екранот Големина на Екранот(инчи):
7
моќност:
110-220v
Одговарање На Режимот:
Hands-free
IP Камера Интерфејс:
No
Камерата тип на Сензор:
ccd
боја:
Црна
Зона За Внесување:
Никој
Број На Модел На:
766+ID+ПОГЛЕДНЕТЕ
Тип:
Спогодба Систем
Технологија:
Аналогни
Агол На Гледање (°):
92
Врата:
Yes
Комплет За Конфигурација:
Еден на еден видео doorphone
Инсталација:
Монтирање На Ѕид
Бренд Име:
HSmart HD
Метод На Конекција:
Жичен
Екран Тип:
боја
Водоотпорен:
Yes
Материјал:
метал случај
Камерата:
боја
Резолуција:
700TVL
Камерата:
Други

Купувачи како што избираат