.

.

Висок Квалитет 24v/36v/48v електричен велосипед палецот гас

Висок Квалитет 24v/36v/48v електричен велосипед палецот гас

Оценка на посетителот:

DEN 1224.00
Залиха
Достапно за нарачка


ИЛИ-07 A1 висок квалитет на електричен велосипед палецот гас со LED
Прекрасен дизајн со ДОВЕДЕ стандардот жица должина ;500mm
контрола на брзината од страна на палецот се движат
goodquality
unhooking отпорни
Прекрасен дизајн
Добар квалитет
Удобен зафат
Убаво чувство на допир
Работен Напон : +5 V DC
Напон излез : 0.8 V-4.2 V
Вртење агол : 0°-70°
Карактеристики :
1. Материјал : ABS
2. Контрола на Брзината со поместување на палец
3. Одговара за електричен велосипед, мопед, електрични-скутер и мотор
4. Прекрасен дизајн со добар квалитет и убаво чувство на допир
5. електрична жица :
I. Црвено жица : +5 V DC(Сала ефект сензор текст)
II. Црна жица : - (Батеријата негативни)
III. Белата жица : НАДВОР(Сала ефект сензор излез)
IV. Зелената жица : +(Батеријата позитивни)
V. жолта & браун : се префрлите
6. Жица должина : Како вашето барање
7. Само произведени само-маркетинг и добар квалитет со евтини цена
8. Пакување : 100 ја поставува/ЦТН
Следниве или слични оддалечените области,како што се Јужна Америка, Хрватска, Бразил и латинска Америка,итн. поради својата товарни и специјални тарифи,pls консултирајте се со услуги на клиентите пред ставање на налози.Очекуваме вашиот вид разбирање! Ви благодариме однапред!

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
outrider
Тип:
Пригушување
Напон:
24v/36v/48v
Име:
wuxing

Купувачи како што избираат