.

.

Multifuctional 1-36 Месечно Бебе Превозникот Mochila Ергономски Новородено Бебе Прашка Ранец Да Се Спречи О Нога HipSeat Бебе Kangroo Заврши

Multifuctional 1-36 Месечно Бебе Превозникот Mochila Ергономски Новородено Бебе Прашка Ранец Да Се Спречи О

Оценка на посетителот:

DEN 1632.00
Залиха
Достапно за нарачка


Multifuctional 1-36 Месечно Бебе Превозникот Mochila Ергономски Новородено Бебе Прашка Ранец Да Се Спречи "О" Нога Hip Seat Бебе Kangroo Заврши

Карактеристики на предлогот

Големина:
OneSize
Тип:
Ранци & Превозници
Шаблон Тип:
Цврста
Носители Тип:
Лице-до-Лице,Хоризонтална,Пред се Носат,Пред се Соочуваат со,Назад Носат
Број На Модел На:
SF085
Товарот:
20 КГ
Материјал:
Полиестер,Памук
Бренд Име:
LukakaL
Возраст Опсег:
0-36 Месеци

Купувачи како што избираат