.

.

10Pcs/многу Антички Сребрен Позлатен Ангел Девојка Самовила Шарм Pendant Нараквици Ѓердан Накит Одлуки Занает DIY 22x9mm

10Pcs/многу Антички Сребрен Позлатен Ангел Девојка Самовила Шарм Pendant Нараквици Ѓердан Накит Одлуки Занает

Оценка на посетителот:

DEN 61.92
Залиха
Достапно за нарачка


Состојба
100% Сосема Нов
Материјал :
Цинк Легура (олово бесплатно)
Боја
како на слика
Количина :
10pcs
Големина на :
22x9mm
Дупка Кол големина : 2mm
1 инч = 2.54 см или 1cm = 0.393 инчен

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура,Тибетската сребро.
Број На Модел На:
Шарм
Материјал:
Метал
Бренд Име:
JAKONGO
Шарм Тип:
Ангел

Купувачи како што избираат