.

.

YINGRAY Замена Далечински управувач за Airton Помошен клима уред Далечински Управувач Број на Модел на YKR-H/001E

YINGRAY Замена Далечински управувач за Airton Помошен клима уред Далечински Управувач Број на Модел на YKR-H/001E

Оценка на посетителот:

DEN 600.00 -50 %
DEN 1199.04
Залиха
Достапно за нарачка


1. YINGRAY Замена Далечински управувач за Airton/ Помошен клима уред Далечински Управувач Број на Модел : YKR-H/001 E
2. Не вклучувајќи ја и батеријата.
3. Греење и ладење Функција.
4. Ова не е универзални AC далечински управувач, ве молиме проверете со вашиот број на моделот пред цел.
5. Ако сакате трговија на големо цена, ве молиме контактирајте со нас.

Карактеристики на предлогот

Пакет:
Yes
Употреба:
клима уред
Фреквенција:
433 MHz
Број На Модел На:
Клима Уред Далечински Управувач
Безжична Комуникација:
IR
Канал:
1
Бренд Име:
YINGRAY

Купувачи како што избираат