.

.

Kagenmo мода зимска шапка човек зима се задржи топло памук капа windproof уво заштита машки гроздобер sombrero краток гребенот стакло

Kagenmo мода зимска шапка човек зима се задржи топло памук капа windproof уво заштита машки гроздобер sombrero

Оценка на посетителот:

DEN 747.00 -18 %
DEN 911.04
Залиха
Достапно за нарачка


моден зимски шапка човек зима се задржи топло памук капа отворено windproof уво заштита машки гроздобер sombrero краток гребенот стакло
Item Type Безбол Капи Бренд Име Ниту еден Материјал Памук Одделот Име Возрасни Пол Мажи Шапка Големина 7 1/2, 7 1/4, 7 1/8, 7 3/8, 7, Една Големина Стил Секојдневен Шаблон Тип Цврста Рака Тип Прилагодливи Број на Модел на Безбол Капи капа стреи ширина 13cm капа стреи должина 7.5 cm длабоко 11cm обемот 56-60cm прилагодливи да уво заштита Да OEM да сезона зима дебелина дебел машки род
сите бои на продажба ,па некои боја ќе се распродадени ,ако сакате боја не е во парк,јас ќе ве известиме веднаш пошта,ако сте долго време не одговори ми,ве молам дозволете ми да го замени друга боја
кога ќе цел,pls забелешка сакате боја ,ако не се случајни испорака
сите бои на продажба ,па некои боја ќе се распродадени ,ако сакате боја не е во парк,јас ќе ве известиме веднаш пошта,ако сте долго време не одговори ми,ве молам дозволете ми да го замени друга боја
кога ќе цел,pls забелешка сакате боја ,ако не се случајни испорака
драг пријател
02.06-02.25 е нашата Кинеската Нова Година празник
сите прашања ќе бидат разгледани во текот на работниот ден
се надевам дека ќе може да се разбере
убав ден
продавачот
Kagenmo Бренд Вовед
Kagenmo е роден во 2012 година во Провинцијата Guangdong Qingyuan град на мали работилници. Скоро пет години е посветена на производство и развој на капи. Професионална изработка на безбол капи, спортски капи, рибар шапка и така натаму. Постојниот висок квалитет партнер фабрики. Корпоративна култура : Од основањето на компанијата, која Секогаш ги почитуваат квалитетот на прво место, клиенти прво, кредибилитетот на првата цел. Да се изгради на Кина професионални ззп бренд како цел. Прв клиент : слушање на клиентите гласот, за да се исполнат барањата на клиентите, да надмине очекувањата на клиентите. Задоволството на клиентите е нашиот желба, клиентот доверба е нашата извршување, да се фокусираат на корисниците да се создаде прва класа производи, е нашиот заеднички очекувања. Бизнис цели : да ја направи Кина прва класа шапка производители.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Безбол Капи
Шапка Големина:
7 1/2,7 1/4,7 1/8,7 3/8,7,Една Големина
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
Безбол Капи
Стил:
Повик
Рака Тип:
прилагодлив
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Kagenmo
Материјал:
Памук
капа стреи ширина:
13cm
капа стреи должина:
7.5 cm
Длабоко:
11cm
Обемот:
56-60cm
прилагодлив:
Yes
уво заштита:
Yes
ОЕМ:
Yes
Сезоната:
Зима
Дебелина:
Дебели
Пол:
Машки

Купувачи како што избираат