.

.

220V Електрични Antistress Нога Massager.евтини нога масажа машина Инфраред нога нега.уред со Греење & Терапија

220V Електрични Antistress Нога Massager.евтини нога масажа машина Инфраред нога нега.уред со Греење & Терапија

Оценка на посетителот:

DEN 4272.00
Залиха
Достапно за нарачка


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
HANRIVER
Примена:
Телото
Материјал:
Композитен Материјал
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Тип:
Електрични Нога Датотека

Купувачи како што избираат