.

.

Про Acme Класичен Бренд Поларизирани очила за сонце Мажи Жени Половина Метал Огледало Унисекс Сонце Очила Gafas Oculos De Sol UV400 CC0832

Про Acme Класичен Бренд Поларизирани очила за сонце Мажи Жени Половина Метал Огледало Унисекс Сонце Очила Gafas

Оценка на посетителот:

DEN 216.00 -10 %
DEN 239.52
Залиха
Достапно за нарачка


За производите
Ви благодариме за вашата поддршка, вашето задоволство е наша најголема извршување!
Кредитна гаранција дека сите слики се во вид на снимање, ве молиме да бидат сигурни да се купи.
Како на снимање на светлината, агол и боја прикажува, физички и фотографии можеби
има некои разлики,се надевам, ќе може да љубезно ве молиме да се разбере.
Класичен Бренд Поларизирани очила за сонце Мажи Жени Половина Метал Огледало Унисекс Сонце Очила Gafas Oculos De Sol UV400 CC0832

Карактеристики на предлогот

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Рамка Материјал:
Ацетат
Пол:
Мажи
Стил:
Пилот
Бренд Име:
Про acme
Одделот За Името:
Возрасни
Оптички Леќи Атрибут:
Photochromic,Тебе,Огледало,UV400,Поларизирана,Анти-Рефлективен
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Број На Модел На:
CC0832
Леќа Ширина:
52mm
Леќа Висина:
47mm
Рамка Функција 1:
Стилски И Удобно И Не Е Лесно Да Се Деформирани Рамка
Рамка Функција 2:
Лесни За Супериорна Удобност
Дизајн Инспирација:
Италија Дизајнер Гроздобер Инспириран Дизајн На Рамка
Функција:
UV400 Заштита Од Штетните UVA/UVB ЗРАЦИ
Погоден Лице:
Дијамант, Срцето, Триаголник, Овална, Круг, Квадрат
Стил:
Повик,Ретро,Гроздобер,На Отворено,Мода
Употреба Предмет:
Возење,Забава,На Патување,На Шопинг,На Подарок
Пакување:
Ткаенина за чистење + торба Торбичка

Купувачи како што избираат