.

.

Сопствени природни предели позадина,Есенски лисја,3D фотографија mural за дневна соба и спалната соба ПВЦ позадина

Сопствени природни предели позадина,Есенски лисја,3D фотографија mural за дневна соба и спалната соба ПВЦ позадина

Оценка на посетителот:

DEN 1440.00
Залиха
Достапно за нарачка


Сопствени природни предели позадина,Есенски лисја,3 D фотографија mural за дневна соба и спалната соба ПВЦ позадина
Опис На позадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина).Нашата позадина продажба по квадратен метар. ве молиме место на цел се однесуваат на следниве caculation метод : 1 единица=1 метар квадратен.Нарачката единица=висина*ширина.На пример, големина : висина од 2.5 метри, широчина од 3 метри. Површина : 2.5 m*3.0 m=7.5 метри квадратни. Ви треба за да купите 8 квадратни метри (8 парчиња). Потоа,целата шема направени од 7.5 метри квадратни. Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ни остави порака или да ја испратите e-mail, која ги вклучува позадина висина и ширина ви се случува да ред и превозот адреса, а потоа ние ќе ви испратиме понуда, во прв пат. Имате било какви прашања, добредојдовте да контактирате со услуга за клиентите. Ви благодариме.
Бесплатен превозот во Лас Вегас Светла Ѕид Mural позадина US$ 29.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот Хонг Конг Портокал Светла Mural позадина US$ 29.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот Зафатен Лас Вегас Лента Ѕид Mural позадина US$ 29.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот Светла Њујорк Светла Mural позадина US$ 29.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот Ноќ Време Њујорк Mural Позадина Модерна Позадина Мурали US$ 29.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот во Лондон Во текот на Ноќта Mural позадина mural US$ 29.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот Кула Мост Видите Mural Позадина 3d Позадина US$ 29.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот Ноќ Време Венеција Канал Mural позадина US$ 29.99 /метар квадратен

Карактеристики на предлогот

боја:
Врежана, Свила ткаенина, Памук платно
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
ЕП
Стил:
Модерна
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Број На Модел На:
495746752
Површински Третман:
Врежана
Тип:
Винил Позадини
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Шема:
Есенски лисја
Употреба:
Дневна соба, спална соба, кујна, ресторан, КТВ

Купувачи како што избираат