.

.

925 Фунта-Сребро-Накит Heards и Сина CZ монистра се Вклопи во Европската Шарм Хривнија За жените е Нова Година, Божиќ Подарок X447-50

925 Фунта-Сребро-Накит Heards и Сина CZ монистра се Вклопи во Европската Шарм Хривнија За жените е Нова Година,

Оценка на посетителот:

DEN 517.00 -48 %
DEN 995.04
Залиха
Достапно за нарачка


Доверба во нас, ny несреќи ќе се реши. Промена на дизајн или R eturn предмети затоа што на купувачот причина, ве молиме бидете сигурни да се поврзеш со нас во рок од 7 дена, Купувачот треба плати се врати превозот надомест, манипулативните трошоци и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Мали парчиња, треба да се чуваат подалеку од деца.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
X447
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
2.1g
Бренд Име:
GW
Материјал:
925 Sterling silver
Материјал:
100% Автентични 925 Sterling Silver
Печат:
s925
Тип На Објект:
Diy Накит,Подарок За Пријатели
Употреба:
Diy Хривнија Накит Синџир Подарок за Мајка, Сопруга, Деца Семеен Пријател
испорака:
Бесплатен Превозот преку AliExpress Стандард за Испорака
Потекло:
Фабриката за Директна Продажба и Is_Customized
Применливи повод:
Божиќ, на Вљубените, Роденден,Забава, Свадба Годишнината ,ноќта на Вештерките
Применливи Толпата:
жени,Мажи,Љубители',Унисекс,Девојки,Момчиња,Мајка,Сестра,Брат
Големина:
10.60*10.03

Купувачи како што избираат