.

.

YAOPEI 7L5919275B Нови Паркинг PDC Сензор За Фолксваген Голф Touran Eos Седиште Леон Шкода 0263013056

YAOPEI 7L5919275B Нови Паркинг PDC Сензор За Фолксваген Голф Touran Eos Седиште Леон Шкода 0263013056

Оценка на посетителот:

DEN 365.00 -26 %
DEN 493.44
Залиха
Достапно за нарачка


(4pcs) Hight Квалитет! Автомобил Parktronic PDC Sensor Паркинг Сензор ОЕМ 7 L5919275 B Одговара За "ФОЛКСВАГЕН" Scirocco Touran Порше EOS Fitment За Aud A31 (8 P/8p1) За Seat Altea (5 P5/5 P8) За Седиште Леон (1 P1) За Седиште Толедо III (5 P2) За "Шкода".. За "ФОЛКСВАГЕН" Голф V (1 K1/1 K5) За "ФОЛКСВАГЕН" Caddy III Kombi (2 KB/2 KJ) За "ФОЛКСВАГЕН" Caddy III Kasten (2 KA/2 KH/2 CA/ "2 CH) За "ФОЛКСВАГЕН" Eos (1 F7/1 F8) За "ФОЛКСВАГЕН" Scirocco (137) За "ФОЛКСВАГЕН" Touran (1 T1/1 T2/1 T3)
Слики на Паркинг Сензор :
услуга Однапред по-продажбата на услугата 1.ве молиме мора да бидете сигурни дека вашата оригинална дел број истиот оној оем број на нашиот производ линк. 1.Ефективна
Овој објект е поддржан од една Година Гаранција по продажбата. 2.ве молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил тип истиот оној тип на нашиот производ линк. 2.Проблем
Ние сме горди да се понуди квалитетна услуга и ние сакаме вашата трансакција да се оди совршено. Искористете ги предностите на нашите услуги на клиентите претставници кои се тука да ви помогнат; контактирајте со нас на aliexpress. 3.ве молиме мора да се провери на нашите производи на фотографии во врска ако истиот вашиот стар дел. 3.Превозот
Ние брод 99% од пакети во рок од 5 дена, ако нареди.ако стоката е различно твое или оштетување на транспорт .ве молиме не го потпише во parcal и да го одбие тоа.тоа ќе се врати за нас.исто така, ве молиме да не информирате на вести. ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО која ДРУГА УВОЗ ТАКСИ, купувачот ќе ги сноси овие трошоци. Секоја земја има различни царина прагот, така што треба да знаат во вашата земја даночната политика.
Гаранција :
1. Секој објект е строго се тестираат пред пратката.
2. Објектите се оправдани ослободени од дефекти за 12 месеци од денот на понудата.
3. Ако објектите се оштетени или делумно се погрешни,ве молиме контактирајте со нас.
Треба да се прати на предмети назад кон нас, и да ги плати се врати превозот надомест.
Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет.
Повратни информации :
1.Вашата позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете 5 ѕвезди повратни информации, ви благодариме.
2.Ве молиме не остави негативен или неутрален повратни информации или спор, овие не може да се реши вашиот проблем,
ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем во кратко време.
Добро Повратни информации од нашите клиенти :
Поддршка wholesales ,Било какви прашања или ви помогне pls се чувствуваат слободни да не контактирате :
Нашата главна дејност категории се Моќ прозорецот за префрлање ,гуми притисок сензор, паркинг сензор ,гориво железнички сензор за притисок ,притисок на маслото сензор итн . Инсталација и отстранување на производите се бара од страна на стручните лица да работат. ако поединците да купите сензор, исто така, треба да се најде локалните поправка продавница е квалификуван сервисен персонал да им помогне пред да можат да инсталирате и користите . Непрофесионален не се обидувајте да инсталирате или да се уништат. Ако не сте сигурни, ако производот е компатибилен со вашиот автомобил, ве молиме контактирајте со нас.
Ви благодариме за вашето купување, имајте пријатен ден !

Карактеристики на предлогот

OSD Language:
Русија,Англиски,Руски
Бренд Име:
YAOPEI
Материјал Тип:
Стандард
Тип:
Видлив
Име На Модел:
7L5919275B
Разговор Опсег:
Стандард
ОЕМ:
7L5919275B
Тип:
паркинг сензор
Материјал Тип:
Стандард
квалитет:
Висок квалитет
конектор:
3-pin
Гаранција:
12 месеци
време на испорака:
Со 3-7 дена по приемот на вашата исплата
Пакување:
Неутрален Пакување
боја:
како на сликата
Другиот Дел Број:
7L5 919 275B

Купувачи како што избираат