.

.

9 инчен Екран Чист Андроид 5.1.1 Автомобил GPS Навигација Радио Систем за Ford Kuga 2013-

9 инчен Екран Чист Андроид 5.1.1 Автомобил GPS Навигација Радио Систем за Ford Kuga 2013-

Оценка на посетителот:

DEN 16608.00
Залиха
Достапно за нарачка


Применливи Автомобил и Година
За Ford Kuga 2013-2016
(9-инчен Екран)
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите
9-инчен Екран Чист Андроид 5.1.1 Систем Автомобил GPS Навигација Радио Систем за Ford Kuga 2013-2016

Карактеристики на предлогот

OSD Language:
Посебна Карактеристика:
Поддршка Воланот Контрола,Wifi Функционалност,Поддршка за 3G Мрежа,вградениот Звучник/Микрофон
Од Моќ:
4X45W
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,DVD-R/RW,CD,WMA,Mp3,DVD-RAM меморија,Mp4,Видео CD
Специјални Функции:
Полначот,ТЕЛЕВИЗИЈА,Мобилни телефони,MP3 Плеери,ЦД Плеер,FM Предавателот,Built-in GPS,Радио Тјунер,Bluetooth,Екран на Допир
Din:
Двојно Din
Материјал Тип:
Пластични & Метал
Бренд Име:
Astrowind
RAM меморија:
1G
Име На Модел:
К-032
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Големина На Дисплеј:
9
Објектот Големина:
42X26X35CM
Објектот Тежина:
5kg
Макс Надворешна Меморија:
64g
Оперативен Систем:
Андроид
ROM:
16g
Резолуција:
1024x600
Напон:
12V
ТФ/Micro SD Слотот:
1
Интерфејс:
AV in/out, USB
AirPlay:
Поддршка
AV Во/Од:
Поддршка
Оперативен Систем:
андроид 5.1.1 систем
Сместување:
Во Цртичка

Купувачи како што избираат