.

.

500 Компјутери/Set Транспарентен Глазура Лажни Нокти корејски Акрилик УВ Салон Дизајн Полн Помине Совети Нокти Лажни Убавина Помине Уметност Алатка

500 Компјутери/Set Транспарентен Глазура Лажни Нокти корејски Акрилик УВ Салон Дизајн Полн Помине Совети Нокти

Оценка на посетителот:

DEN 373.00 -25 %
DEN 497.28
Залиха
Достапно за нарачка

500 Компјутери/Set Транспарентен Tereo Лажни Нокти корејски Акрилик УВ Салон Дизајн Полн Помине Совети Нокти Лажни Нокти Уметност Алатка Боја : транспарентна Големина : 0# 9# Пакет : 500pcs/pack(50pcs за секоја големина) Употреба : помине уметност алатка, убавина шминка за свадба, партија настан.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Лажни Нокти
Должина На Ноктите:
2-3cm
Тип:
Целосна Помине Совети
Ноктите Ширина:
--
Примена:
Прст
Бренд Име:
MANZILIN
Број На Модел На:
НП-0925A
Материјал:
Fiberglass
Количина:
500pcs
Големина:
stereo

Купувачи како што избираат