.

.

2017 Британско Знаме Симпатична Цртан филм Круг Тепих Не се Лизга Дневна Соба Детска Соба Килим Капетан Америка Мат за Спална соба

2017 Британско Знаме Симпатична Цртан филм Круг Тепих Не се Лизга Дневна Соба Детска Соба Килим Капетан Америка

Оценка на посетителот:

DEN 750.00 -8 %
DEN 815.52
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Големина:
60x60cm, 80x80cm, 100x100cm, 120x120cm
Употреба:
Кат,Молитва,Tablemat,Отворено,Автомобил,Маса,Врата,Бар,Вежбање,Голф,Бања
Примена:
ходникот, дневната соба & спална соба
дизајн:
Ориентален
Функција:
Лепило-Заштитна,Против Пролизгување
Спецификација:
60x60cm 80x80cm 100x100cm 120x120cm
Возрасна Група:
Возрасни лица
Примена:
дневна соба
Материјал:
Велур
Шема:
Печатени
Техника:
Машина Направени
Шаблон Тип:
Геометриски
Тепих Продажба:
Заврши Тепих (парче)
Стил:
Европски и Американски Стил

Купувачи како што избираат