.

.

Вистински Слики Евтини Дипломирањето се Облекуваат Fuchsia Матурска Gown со Лак Коленото Должина A-линија Сатен Чипка Назад Партија Фустани Во Парк

Вистински Слики Евтини Дипломирањето се Облекуваат Fuchsia Матурска Gown со Лак Коленото Должина A-линија

Оценка на посетителот:

DEN 2207.00 -6 %
DEN 2347.20
Залиха
Достапно за нарачка


100% Вистински Слики Евтини Дипломирањето се Облекуваат Fuchsia Матурска Gown со Лак Коленото Должина A-линија Сатен Чипка Назад Партија Фустани Во Парк
Боја Шема
Големина На Табелата
Испорака
***Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид :
(а) Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
(б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да нарачате/купување.
(в) Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот до – не мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија.
За Нас
Иако ние не Aliexpress продавница не долго време,ние сме свадба фустани&посебен повод фустани итн дизајн и производство на компанијата за повеќе од 10 години,најголем дел од нашиот бизнис практика е да се произведуваат свадба наметки за САД, велика БРИТАНИЈА, Германија и други Европа области.Сите наши производи се направени од врвот материјали(сатен, chiffon, organza, tulle, тафт, georgette, свила, полиестер, итн),и со многу добра изработка.Ве молам само доверба нас ќе биде 100% задоволни со нашите производи и услуги.
Политика На Враќање
Имаме лесно враќање/размена процес! Може да се врати оваа ставка за целосна наплата (со исклучок на превозот обвиненија).
E. Производот мора да биде unworn и само се обидоа на за да одговара на големината.
НЕМА Враќање : Носи, Миризливи или Изменети облека.
F. Точка мора да биде вратена(значи применува и почна да се врати)во рок од 7 дена од денот на прифаќање на испорака. Тоа е купувачите одговорност за плаќање на враќање или размена на поштарина.
НЕМА Враќање : во Текот на 7 Дена се уште не се враќаат.
Г. Кога ќе се прави враќање, ве молиме опфатете белешка со вашето име, адреса, и цел број,кратко објаснување на причината за враќање.
За Повратни Информации
Повратни информации е важно за вас и нас, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме Пост добар фидбек за нас, Ние ќе го направиме тоа за вас, исто така, ако сте незадоволни со нашите предмети, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација веднаш, ве молиме контактирајте со нас, прво, Без разлика што и да се случи , Ние сметаме дека може да се најде најдобар начин да го реши проблемот .Ако не, Пост Негативни повратни информации Не е доцна. Ви благодариме за вашето разбирање.

Карактеристики на предлогот

боја:
Црна, Сина, Кафена, Златна, Сива, Слонова Коска, Портокалова, Розова, Црвена, Сребрена, Бела, Жолта, Шампањ
НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Број На Модел На:
P-8233
Фустани Должина:
Колено-Должина
Деколте:
V Деколте
Силуета:
А-Линија
Материјал:
Акрилик
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Лак,Sashes
Половината:
Империја
Ткаенина Тип:
Сатенски
Воз:
Никој
Sleeve Стил:
Резервоар
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ПРОШЕТКА ПОКРАЈ ВАС
Пром Фустани:
Пром Фустани
Назад:
Ланче
Слика Тип:
Вистински Слики

Купувачи како што избираат