.

.

X23040 Добар Квалитет DN6 да DN50 од Месинг Материјал водовод Топката Вентил

X23040 Добар Квалитет DN6 да DN50 од Месинг Материјал водовод Топката Вентил

Оценка на посетителот:

DEN 496.00 -15 %
DEN 583.20
Залиха
Достапно за нарачка

Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ве молиме контактирајте ме пред да го вратите.
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Постојат 7 превозот друштво за избор : DHL, Fedex, UPS-от, ТНТ, EMS, SF и Кина Пост Воздух Mail.
(2) Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по сте го добиле на објектот и ја потврди. Ве молиме да се разбере. Имаме за цел да ги реши сите проблеми што е можно побрзо! Ние не прифаќаме никакви НЕГАТИВНИ ПОВРАТНИ информации, инаку по продажба на услуги, ќе престане веднаш. Бразил клиент ве молиме да ни овозможи со CNPJ или CPF код за превозот.
(3) Ако стварта е неисправен по истекот на 30 Дена, вие се уште можете да го испрати назад до нас. Ако пакет тежина помала од 2 Кг и должината на полето кратко од 60 CM, можете да избор на бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
(6) Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Ви благодариме!
Xinli Санитарија Предводник Продавница
Веб-страница : www.
(2) Тоа ќе биде подобро ако може да ни каже што цената на фактурата ќе биде добро за вашите Сопствени.com/store/101895
Контакт : Хенри
Тел : +86 130 5898 2176
Ве молиме имајте нашата продавница адреса или кликнете на врвот левата страна Add to Store Листа
.
Спедитор Дена
35-70
7-14
7-14
7-14
7-14
15-30
2-4
(1) Ние не сме одговорни за било која дестинација Обичај должност или увоз доход.
[ Материјал ] : Месинг
[ Употреба ] : Цевка За Вода
[ Кертриџ ] : Месинг Кертриџ
[ Големина ] : 1/4" , 3 /8" , 1/2" , 3/4" , 1" , 1-1/4" , 1-1/2" , 2"
[ Пакување ] : 1 PCS / Кутија, 20 PCS / ЦТН
(1) ќе биде испраќање на налози во следните 3 дена по уплатата примена.
(2) Многу превозот метод за избор, различни спедитор и различно време на испорака. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот цена.
(3) превозот на компанијата ќе плати тарифи однапред вообичаено, и потоа задолжен за вас, кога испраќање до вашиот дом, или можете да го изберете ставки за нагоре.
(4) Ако доставата на адресата е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод.
(1) ве Молиме бидете сигурни дека вашата предмети пристигна во добра состојба, а потоа потврди задоволни испорака.
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
О : Доколку сакате да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде попуст цена.
(3) Ако цел во шопинг сезона, логистика компании ќе биде многу зафатен и некои наредби може да потрае малку подолго време за да се пристигне, ве молиме да не информирате ако сакате да го продолжите времето период за да се потврди испорака.
(5) полно име на примачот побара ако испорака на руската Федерација.
(2) враќањето точка мора да биде во нови и некористени состојба со сите оригинални тагови и пакување. Ве молиме не го одбие нив за дополнителни превозот обвиненија.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
(1) Ако не сте задоволни кога ќе добиете предмети, ве молиме вратете го во рок од 10 дена за замена или пари назад.

Карактеристики на предлогот

Тип:
Тапа Касети
Материјал:
Дувачкиот
Број На Модел На:
X23040
Бренд Име:
xTruly

Купувачи како што избираат