.

.

SHNAPIGN 24 стил Привремена Тетоважа на Телото на Уметноста, Боја паун Златна Дизајн, Флеш Тетоважа Налепница Задржи 3-5 дена Водоотпорен 21*15cm

SHNAPIGN 24 стил Привремена Тетоважа на Телото на Уметноста, Боја паун Златна Дизајн, Флеш Тетоважа Налепница

Оценка на посетителот:

DEN 44.00 -5 %
DEN 46.56
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Тип:
Привремена Тетоважа
Големина:
21*15cm
Број На Модел На:
gd
Бренд Име:
SHNAPIGN
Стил:
Лето стил флеш тетоважа на телото уметност 58
Место на Потекло:
Кина
Материјал:
Не-токсични ПВЦ/ Поминале ФДУ/ASTM/EN71
Големина:
21*15cm
Тежина:
0.02kg
Бои:
Сјајна Злато/Сребрена
Моделот комбинација:
Златен Ѓердан Метален
Примена:
телото тетоважа/шминка/ѕидот налепница/насловна оркестарот/телефон налепница/автомобил оркестарот/etc
Функција:
Водоотпорен & Sweatproof
Времетраење:
Вообичаено трае 3-5 дена (Ако одржување на тетоважа сува доволно)

Купувачи како што избираат