.

.

Мултифункционален Водоотпорен LCD Велосипедизам Компјутер Планински Пат MTB Велосипед Велосипед Брзинометар Броило Cuentakilometros Bicicleta

Мултифункционален Водоотпорен LCD Велосипедизам Компјутер Планински Пат MTB Велосипед Велосипед Брзинометар

Оценка на посетителот:

DEN 254.40
Залиха
Достапно за нарачка

Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Придвижуван од 3 V CR2032 батеријата.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Идеален придружник за вашата јава. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние само брод да се потврди цел адреси. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Функции :
Во реално време брзина
Просечната брзина
Максимална брзина
Растојание
Јава време
Ротации во минута на воланот
Вкупно растојание
Вкупно јава време
Часовникот
Стоперката
Велосипед одржување/инспекција потсетник
Метрички/кралскиот систем опции
Калории потрошувачка
Брзина споредба
Автоматско скенирање
Вкупно растојание текст поставување
Вкупно јава време на текст поставување
Спецификации :
Боја : Црна
Материјал : ABS & PA66
Извор на енергија : 3 V CR2032 батеријата
Димензии : 5.8 оз
Пакет големина : 17 * 12.
Лесно може да се прочитаат, голем LCD дисплеј. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Издржливи и водоотпорен за употреба во сите услови. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.86 /торба
Мултифункционален Водоотпорен LCD Велосипедизам Компјутер Планински Пат MTB Велосипед Велосипед Брзинометар Броило Cuentakilometros Bicicleta
Карактеристики :
17 виталните функции за почетници и добрите слично.1 во
Објектот тежина : 23g / 0. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.4 оз
Пакет Листата :
1 * LCD Велосипед Компјутер
1 * Монтажа Чевли
1 * Тркала Магнет
1 * Лепило Велкро
1 * Упатство (Англиски)
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.0 во
Пакет тежина : 69g / 2.
3) Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Карактеристики на предлогот

боја:
1
Stopwatch (стоперка) и Додатоци:
Водоотпорен Стоперката
Број На Модел На:
816
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат