.

.

Бесплатен Превозот Најдобри Продавачот 5 Сетови 2 Pin Водоотпорен женски Електрични Автомобили Конектор

Бесплатен Превозот Најдобри Продавачот 5 Сетови 2 Pin Водоотпорен женски Електрични Автомобили Конектор

Оценка на посетителот:

DEN 657.60
Залиха
Достапно за нарачка

Производ describtion : 100% Сосема Нова Боја : Црна Количина : 5 set/многу Комплет 2.8 mm Терминали Одговара за motorcyle,скутер,автомобил,камион,quad велосипед,trike,караван,морски,џет ски,чамци,итн. Секој Пакет вклучува : 5 X2way Женски конектор за домување и вметнете 10 XSilicon гума кабел печати 10 XFemale терминали


Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
DJ7022-2.8-21
is_customized:
Yes
Примена:
Автомобилската
Тип:
Адаптер
Пол:
Женски

Купувачи како што избираат