.

.

2018 Обичните Жени Лето се Облекуваат Секси V Вратот без Ракави Polka Точка Фустан Долг Макси Плажа Клуб Партија Фустани Плус Големина 7XL Vestidos

2018 Обичните Жени Лето се Облекуваат Секси V Вратот без Ракави Polka Точка Фустан Долг Макси Плажа Клуб Партија

Оценка на посетителот:

DEN 683.00 -11 %
DEN 767.52
Залиха
Достапно за нарачка


2018 Обичните Жени Лето се Облекуваат Секси V Вратот без Ракави Polka Точка Фустан Долг Макси Плажа Клуб Партија Фустани Плус Големина 7 XL Vestidos
Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од следниве слики,ви благодариме за вашето разбирање.

Карактеристики на предлогот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL
Пол:
Жените
Силуета:
Лабава
Половината:
Империја
Стил:
Бохемски
Шаблон Тип:
Dot
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
polka точка фустан
Декорација:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Деколте:
V Деколте
Бренд Име:
HappDreeSo
Фустани Должина:
Кат Должина
жените летен фустан:
неформални се облекуваат
долго макси фустан:
плажа облечи

Купувачи како што избираат