.

.

1Pair Силиконски Гел Pointe Пети Капа и Маска За Девојки Жените Мека Нога Заштитници Влошки За Pointe Балет Стилски Чевли на Нозете Грижа Алатка

1Pair Силиконски Гел Pointe Пети Капа и Маска За Девојки Жените Мека Нога Заштитници Влошки За Pointe Балет

Оценка на посетителот:

DEN 67.00 -30 %
DEN 95.52
Залиха
Достапно за нарачка


Плаќања : Ние прифатени Зачувам,Alipay,Запад Унија,ТТ и така натаму.
Бидејќи ова е мултинационална трговија, транспорт предизвика непријатности е надвор од нашата контрола, ние ве уверам нема да сноси било каква загуба на. 8*9 CM
Пакет се Вклучени : 1 Pair Пети Капа и Маска
Време на испорака Забелешка : Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака однапред. ако не сте задоволни во секој поглед, ве молиме контактирајте со нас за решение. Ве молиме cotact нас преку е-маил при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање(боја). Ви благодариме за вашиот вид разбирање.
Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе се реши овој проблем.
Нема Спор ве молиме : ве Молам не се применуваат спор во рок од 60 дена, да ги задржи добрите деловни односи. Време На Испорака
Сад/Велика Британија/Австралија
16-25 работни дена
19-28 работни дена
Бразил/Јужна Америка/Италија
Може да трае 4-6 недели поради инспекција обичаи
Франција/Шпанија/Германија/Источна/Западна Европа/Други земји
Може да потрае и до 3-4 недели поради инспекција обичаи
Информациите се обезбедени од страна на превозот на компанијата.
Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, или 3-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие значат "НЕ сте задоволни", equaling негативни повратни информации.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Нога Нега Алатка
Број На Модел На:
Други
Големина:
1 Pair
Материјал:
Силикони
Тип:
нога нега алатки

Купувачи како што избираат