.

.

Пак надолу јака две бои Долг Ракав Качулка Секојдневен Лабава рог копчето Декорација Пролет, Есен Качулка

Пак надолу јака две бои Долг Ракав Качулка Секојдневен Лабава рог копчето Декорација Пролет, Есен Качулка

Оценка на посетителот:

DEN 2644.00 -49 %
DEN 5184.00
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Тежина:
0.9KG
Ткаенина Тип:
Плетени
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Тип:
Zip-up
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
HZ1079

Купувачи како што избираат