.

.

Бесплатен превозот Класичен Ретро Дизајн Ѕид Монтирани Adjustive Туш Сет Со Цевка Антички Бакар Бања Врнежи од дожд Туш Поставите ZR051

Бесплатен превозот Класичен Ретро Дизајн Ѕид Монтирани Adjustive Туш Сет Со Цевка Антички Бакар Бања Врнежи

Оценка на посетителот:

DEN 7432.00 -35 %
DEN 11433.60
Залиха
Достапно за нарачка


Бесплатен превозот Класичен Ретро Дизајн Ѕид Монтирани Adjustive Туш Сет Со Цевка Антички Бакар Бања Врнежи од дожд Туш Поставите ZR051
Опис на производот : Инсталација Тип : Ѕид
Инсталација Дупки : Две Дупки
Број на Рачки : Dual Рачки
Крај : Антички Позлата
Лесно да се чистат и инсталиран
Пратката & услови
Обично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање. Секој објект може да се испраќаат надвор ако исплата добиле пред 17 : 00 часот секој ден. Ние обично брод од страна на FEDEX или некои директни линии за некои земји. Обично времето за испорака е 5-10 дена. Mail транзит време е најдобро да се процени, но не гарантира. Како транзит време варира. Купувачот е одговорен за врати пратката.
Контактирајте со нас
Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас,ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО. Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта, ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите.
Повратни информации
Јас ќе се опише предмети, како и што можам. Ако јас се пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам. Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа. Меѓународни Купувачи - ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.
Ви благодарам многу за посетата на нашата продавница,
Се надевам да расте со вас заедно и да биде win-win партнери.

Карактеристики на предлогот

Тип:
Бања & Туш Чешми,Антички постави туш
Вентил Core Материјал:
Керамички
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Бренд Име:
GIZERO
Стил:
Современа
Бања & Туш Тапа Тип:
Туш Поставува
Број На Модел На:
ZR051
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Функција:
Ладна и Топла
Големина:
131-200mm
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Dual Носителот Двојна Контрола
Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Површински Третман:
Античкиот Позлата

Купувачи како што избираат