.

.

Бесплатен Превозот Божиќ подарок Хари Потер Led Волдеморт е Магично Стапче Нови Во Кутија Led Светло стапче

Бесплатен Превозот Божиќ подарок Хари Потер Led Волдеморт е Магично Стапче Нови Во Кутија Led Светло стапче

Оценка на посетителот:

DEN 565.00 -14 %
DEN 657.12
Залиха
Достапно за нарачка


2016 година стил : Хари потер , Рон , Hermione,Волдеморт

Карактеристики на предлогот

Пол:
Унисекс
Карактеристики:
Почетник,Магионичари,Светкави
Возраст Опсег:
8-11 Години,12-15 Години
Број На Модел На:
HP светлина
Големина:
M
Е Инструкции Се Вклучени:
No
Перформанси Форма:
Фаза Магија
Материјал:
Пластични
Тип:
Стап
боја:
multicolor
Предупредување:
Не Несреќа
Пластични Тип:
ПВЦ

Купувачи како што избираат