.

.

4PCS Шарени Ткаенини Прилагоди е Креда Erasable Dressmakers Dressmakers се Прилагоди на Креда DIY Облека Одлуки за Шиење Tools -Y102

4PCS Шарени Ткаенини Прилагоди е Креда Erasable Dressmakers Dressmakers се Прилагоди на Креда DIY Облека Одлуки

Оценка на посетителот:

DEN 55.00 -9 %
DEN 60.48
Залиха
Достапно за нарачка


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Сина/Портокалова/Бела/Жолта Материјал : Креда Прилагоди креда, рака потребните алатки, преминал мека, јасно, оставајќи ги без гребнатини по облека ткаенини Напредни боја креда, транспарентна пластика мала кутија, лесно за чување Сапонификацијата леплива, трајни, секое парче е многу дебела, тоа може да се користи за долго време, Големина : 5*5*2cm/1.97*1.97*0.79" Количината : 4 PCS
Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 2 до 4 mm грешка, припаѓа на нормален феномен. И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 4 Pcs x Креда 1 PC x Случај

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
3T1524
Големина:
5*5*2cm/1.97*1.97*0.79
Тип На Производ:
Други

Купувачи како што избираат