.

.

ЗА АВТОМОБИЛ KIA PICANTO 1.0 1.1 Возило AC КОМПРЕСОР 9770107100 97701-07100 977010X000 97701-0X000 9770107110 97701-07110 I550-11

ЗА АВТОМОБИЛ KIA PICANTO 1.0 1.1 Возило AC КОМПРЕСОР 9770107100 97701-07100 977010X000 97701-0X000 9770107110

Оценка на посетителот:

DEN 5520.00
Залиха
Достапно за нарачка


Висок Квалитет ЗА АВТОМОБИЛ KIA PICANTO 1.0 1.1 Возило AC КОМПРЕСОР
9770107100 97701-07100 977010 X000 97701-0 X000 9770107110
97701-07110 I550-11
Детали Точка БР. G. ЅИД Име на Модел G. W. Компресор Тип HS15 AC КОМПРЕСОР Автомобил Производител
ЗА АВТОМОБИЛИ КИА
ЗА АВТОМОБИЛИ HYUNDAI Pully Дијаметар(MM) 115 MM Жлебови(PV)
4pk
4 ЖЛЕБОВИ Оценет Напон(V) 12 V ВЕТЕР : /GW(KG) 7.5/8 Ладилни R134a Боја Сребрена Потекло Кина(Копно) Година
2001-2007
Примена
За АВТОМОБИЛ KIA PICANTO (BA) 1.1 2004-2013
За АВТОМОБИЛ KIA PICANTO (BA) 1.0 2005-2013
За АВТОМОБИЛИ Hyundai i10 1.1 2007-2015
ОЕМ БР.
9770107100 97701-07100
977010 X000 97701-0 X000
9770107110 97701-07110 I550-11
Испорака :
Кога сте на ставање на ред,можете да одберете превозот метод кој ви се допаѓа.
Ако не сте сигурни која е повеќе погоден,можете да ни каже.
Ние ќе ви помогне да се избере подобро и поевтино еден.
Откако вашата уплата е завршена,ние ќе ја испрати на производи во рок од 2-3working дена.
Ние donot гарантира време на испорака како меѓународна пратката ќе биде influnced
од страна на некои unctrolled фактори.
PS : На превозот цена е не вклучувајќи ги и сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и
даноци за увоз во купувачите земјата.
Се враќа :
Ние и ветуваме да се потрудиме да ви даде најдобра услуга.
Може да се врати на производи во рок од 15 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина,и ние ќе
Наплата тебе.
PS : 1.Купувачите треба да бидете сигурни дека објектите се во нивната оригинална услови.И ние ќе ви ги даде
целосна наплата.
2.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе биде одговорен
за таквата штета или изгубена.
3.Купувачот плаќа враќањето такси превозот.
Гаранција :
Ние и ветуваме да им понуди бесплатен замена рамките 15days од купат е приемот на производот.
Ако било кој дел е потребно да се биде заменет по производ е користена подолго време,ние ќе ви помогнеме
купувачот е да го добие,купувачот само треба да се обрне на пратката .
PS : 1.Купувачите треба да го врати производот во оригиналната услови.ние donot прифати оштетени
или се користат производот за слободна замена.
2.Купувачите ќе ги сноси shipmen трошоците за враќање.
Повратни информации :
Вашето одобрување и задоволство се многу важни за нас.
Добредојдовте на нашиот магазин,тоа е наше големо задоволство да ви даде нашата најдобра услуга.
Ако имате било какви прашање и проблем,ве молиме слободно да ни кажат и дозволете ни да ви помогне.
Ако имате било какви позитивни сугестии и dissatisfation,не информира нас,ние треба вашата поддршка и
ако ние не направиме ништо не се доволно добри,ќе го донесат вашиот позитивни предлози.
Контакт :
Skype : ivyzeng9
Alitalk : cn1510762213

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација,A/C Компресор & Спојки
Бренд Име:
СРЕЌЕН ТУРИНГ
Објектот Висина:
25cm
Материјал Тип:
Железо
Објектот Должина:
28cm
Објектот Тежина:
7.5kg
Година:
2001-2007
Име На Модел:
г.w.
Објектот Ширина:
26cm
Специјални Функции:
ac компресор
Жлебови:
PV4 / 4GROOVES
Автомобил Производител:
За Автомобил Kia Picanto 1.0 1.1 За Hyundai i10 1.1
Потекло:
Кина(Копно)
Ладилни :
R134a
Компресор Тип :
HS11 AC компресор
Компресор Класа:
Висок квалитет
Пакет :
Тешко хартија кутија
Volt:
12v
Дијаметар:
115mm
ОЕМ Бр.:
9770107100 97701-07100 977010X000 97701-0X000 9770107110

Купувачи како што избираат