.

.

1Pc Големите Пети Носила Сепаратори Тренер Hallux Valgus Orthotics Пенкалата Педикир Алатки Bunion Треска Палецот Обука за Нега на Нозе

1Pc Големите Пети Носила Сепаратори Тренер Hallux Valgus Orthotics Пенкалата Педикир Алатки Bunion Треска Палецот

Оценка на посетителот:

DEN 54.00 -35 %
DEN 83.52
Залиха
Достапно за нарачка


1 Pc Големите Пети Носила Сепаратори Тренер Hallux Valgus Orthotics Пенкалата Педикир Алатки Bunion Треска Палецот Обука за Нега на Нозе
Карактеристики :
Материјал : еластична ткаенина и
1.Нови Пети Сепаратори Носилки
2.Ја поврати нога здравје со носење ги за 10 минути.
3. Една големина одговара на лево или десно пети
4.Перат и еднократно
Функција :
1.Го намалува пети и нога непријатност
2.Намалува напнатост
3.Се протега и се усогласува прсти
4.Зголемува циркулацијата
5.Исправете свиткана прсти
6.Realign заеднички
Пакет се Вклучени : 1 Pcs Пети Носила Сепаратори Тренер
Време на испорака Забелешка : Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака однапред.
Бидејќи ова е мултинационална трговија, транспорт предизвика непријатности е надвор од нашата контрола, ние ве уверам нема да сноси било каква загуба на.
Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе се реши овој проблем.
Нема Спор ве молиме : ве Молам не се применуваат спор во рок од 60 дена, да ги задржи добрите деловни односи. Ви благодариме за вашиот вид разбирање.
Кога ќе ја доби на parcle ,Ако имате било какви загриженост, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние би сакале да направиме се што можеме да направиме за да ви помогнеме. Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, или 3-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие значат "НЕ сте задоволни", equaling негативни повратни информации. ако не сте задоволни во секој поглед, ве молиме контактирајте со нас за решение.
Плаќања : Ние прифатени Зачувам,Alipay,Запад Унија,ТТ и така натаму. Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ве молиме cotact нас преку е-маил при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање(боја). Нашите цени не вклучуваат било клиенти должност или даночни
Испорака Метод : Сите предмети ќе биде предаден во рамките на 1-3 работни дена по расчисти исплата (освен за Викенди и Празници) Ние обично брод предмети од кина, Воздухот пост,Хонгконг пост, EMS, UPS-от, DHL и ќе имаат следење на број. Приближната превозот време за различни региони, како што следува :
Времето за испорака е приближно 16-25 работни дена за повеќето од велика БРИТАНИЈА и САД дестинации.
Дестинација
Прибл. Време На Испорака
Сад/Велика Британија/Австралија
16-25 работни дена
19-28 работни дена
Бразил/Јужна Америка/Италија
Може да трае 4-6 недели поради инспекција обичаи
Франција/Шпанија/Германија/Источна/Западна Европа/Други земји
Може да потрае и до 3-4 недели поради инспекција обичаи
Информациите се обезбедени од страна на превозот на компанијата. Имајте на ум дека за време на испорака може да се разликуваат, особено за време на строги царинските провери и периоди.
Б. на Превозот време, преку ЕМС : 5-8 работни дена
Feed врати & услуги на Клиентите :
Вашето мислење е навистина важно за нас,ве Молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга,Ние ги цениме вашите позитивни повратни информации.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни од нашите услуги,Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.

Карактеристики на предлогот

Тип:
Ортопедски Материјали
Број На Модел На:
нога нега алатки
Материјал:
Други
Големина:
1 pcs
Тип На Објект:
Нога Нега Алатка

Купувачи како што избираат