.

.

Новиот Стајлинг на Карбонски Влакна Кочница светлина Налепница Автомобил Декоративен Поклопец За Mazda 3 Винил Задните Шофершајбната Кочница светлина Налепница

Новиот Стајлинг на Карбонски Влакна Кочница светлина Налепница Автомобил Декоративен Поклопец За Mazda 3 Винил

Оценка на посетителот:

DEN 73.00 -12 %
DEN 82.56
Залиха
Достапно за нарачка


Новиот Стајлинг на Карбонски Влакна Кочница светлина Налепница Автомобил Декоративен Поклопец За Mazda 3 Винил Задните Шофершајбната Кочница светлина Налепница
1.Опис :
-Име на производ : кочница светлина налепница за Mazda 3
-Боја : црна
-Материјал : 3 D карбонски влакна
-Пакет се Вклучуваат : 1 компјутер
-Функција : декорација,заштита
2.Настава :
-Чистење на автомобил површина, чувајте го сув
- Да се ослободи од автомобил налепница носителот и го стави на автомобил налепница на инсталација локација .
- Користете кредитна картичка scrape површината на автомобил налепница се додека не постои меур.
- Да се ослободи од трансфер филм .
3.Совети :
- Никогаш не се стави на автомобил под жешкото сонце во рок од 48 часа по инсталацијата! -Чувајте вашиот автомобил не-изми во рок од 48 часа за да се постигне најдобар adhesiveness.
Инсталацијата е многу лесна. тоа се лепило на грбот.ве молиме да се види на видео
Answer : ___________________________ Note : кога ќе го инсталирате налепница
можете да посипете некои вода на задната страна од етикетата потоа можете да се движите налепници слободно да се избегне донесувањето на погрешна позиција
постојат букви или лого на производот површината.
Повратни информации
Би можеле да ни дадете добар фидбек и Целосна 5 ѕвезди за опис,превозот,комуникација ако не сте задоволни.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас одеднаш,ние ќе ви одговори што е можно поскоро откако ќе ја прочитате.
Ако стварта е оштетена,скршени и не можат да се користат и,ве молиме контактирајте со нас одеднаш, тогаш ние ќе рефундирање на вашите плаќање или испраќање на нови една за вас, ако ви се допаѓа.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Светилка Капи
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
muchkey
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
20259
Специјални Функции:
Заштита
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Автомобил модел:
за mazda 3
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch

Купувачи како што избираат