.

.

22448AR215 Висок квалитет 22448-AR215 Палење Серпентина За Infiniti FX45 M45 Q45 VK45DE Nissan Almera V10 N16 22448 AR215

22448AR215 Висок квалитет 22448-AR215 Палење Серпентина За Infiniti FX45 M45 Q45 VK45DE Nissan Almera V10 N16

Оценка на посетителот:

DEN 1055.04
Залиха
Достапно за нарачка

е прифатена . Pls ми даде Добар Фидбек и 5 ѕвезди
1.Ви благодариме за разбирањето! Како да Контактирате со нас ?
Било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас слободно.Се врати превозот цена е да се плати од страна на Купувачот. сад 7-12 дена 10-15 дена 12-20 дена 3-5 дена Канада 7-12 дена со 25-35 дена 12-20 дена 4-6 дена Австралија 7-12 дена со 25-35 дена 12-20 дена 5-7 дена руската Федерација 7-12 дена 20-30 дена дена 12-20- Велика Британија 7-12 дена 15-25 дена 12-20 дена 4-6 дена Европа - 15-25 дена 12-20 дена 4-6 дена Азија - 8-20 дена 12-20 дена 2-4 дена Блискиот Исток - 20-35 дена 15-25 дена 5-12 дена Јужна Америка - 25-35 дена 15-25 дена 5-12 дена Африка - 30-40 дена 20-25 дена 8-12 дена
Ние ќе брод оваа точка да купувачи од e Packet (за 7-12 дена за испорака) или Кина Пост Воздух Mail или DHL Глобалната Пошта , ако сакате да брод од страна на DHL Express Услуги или други превозот метод, само испрати порака до нас.се разбира други услови за плаќање треба вашата дополнителен услов пред вашата понуда . Исто така, стр закуп потврдите вашата адреса за е точно, и ако сакате да го промените испорака адреса, само се чувствуваат слободни да контакт кога ќе го купите.
Имаме примерок за секој производ,така да ако се заинтересирани за него,добредојдовте на нашата компанија!
Ние ќе им даде најдобра услуга за вас! Она што е Методите на Плаќање на нашиот 22448-AR215 Палење Серпентина ?
Ние прифаќаме Alipay (зачувам),Кредитна Картичка ,кредитна долари услови . Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.

Карактеристики на предлогот

Производителот Дел Број:
22448-AR215
Тип:
Отворете Магнетно
Палење Тип:
Посебна Палење
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Бренд Име:
ccqap
Осветленост Дел Број:
22448-AR215
Материјал:
Стандард
Тип:
палење серпентина
ОЕМ:
22448-AR215
Автомобил Производител:
за nissan
Големина на:
Стандард
Гаранција:
1 години
Број На Модел На:
22448-AR215
Точка име:
палење серпентина
Производ Состојба:
Висок квалитет
Поставување на Возило:
ПРЕД
Производителот Дел Број:
22448-AR215

Купувачи како што избираат