.

.

1400g/пар Огромен градите Вештачки Силикони crossdresser Лажни Гради реални Трансексуалците Гради 38DD/40D/36E Куп Големи Цицки

1400g/пар Огромен градите Вештачки Силикони crossdresser Лажни Гради реални Трансексуалците Гради 38DD/40D/36E

Оценка на посетителот:

DEN 2880.00
Залиха
Достапно за нарачка


Материјал : Силикон
Големина : 16*12.5*8cm (должина *ширина *висина )
Боја : боја на кожа,браун
Чаша Големина : 38 DD/40 D/36 E првенство
Тежина : 1400g
Пакетот вклучува : 1pair X Силикони Лажни B0reast
Карактеристики : да се Чувствуваат како на кожата мека и мазна,Зголемување Од градите и улогата на надворешните зголемување на градите,Нека се дебели гради во исправена позиција и шармантна. Чистење метод : 1.Температура на вода : 40 степени под 2.Исплакнете го со Топла вода,а потоа исушете со мека крпа може да биде. 3.Треба да соработуваат со посветен на градите градник да се носат! Сушење метод : не се стави градите во Изложување на сонце,Или ставени под висока температура.По сушењето, стави градите далеку,и го Стави во кутија за да се спречи деформација! Answer : ___________________________ Note : 1.Не може да се отстрани од Гради пластична фолија. 2.Не може да се притисне тешко и нанесуваат . 3.Забранети се стави во машина за перење да се исчисти. 4.Не се носат треба да бидат ставени во оригинална кутија,за да се Спречи деформација или оштетување. 5.Колку што е можно со Градите заштитен ракав да се носат ,да се Спречи штета! 6. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
7. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-страница
предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
8.Ве молиме овозможи постоење на 0 ~ 2cm грешка.
УСЛУГА 1.Ние ќе го задржи Trade Manager на интернет што е можно колку што може. 2.Ако Trade Manager е присутен, ве молиме оставете порака, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. 3.Ако сакате да купите голема количина,ве молиме ни e-mail,ние ќе го цитирам твоите најдобри цена. ПОВРАТНИ информации 1.Вашето мислење е многу важно за нас. 2.Срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек, ако тоа го сакаат. 3.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе slove тоа за што навремено.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Градите Форма
Големина:
38DD/40D/36E
Тежина:
about 1400g
Материјал:
Силикони
Големина:
L
Количина:
1 пар
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
S503
Бренд Име:
Medocflore
Тежина:
1400G Градите Форма
Функција:
Огромен ,Голема големина

Купувачи како што избираат