.

.

До 2015 Најпродаван Розова Слатка Возбудува Hime Лолита Здолништа

До 2015 Најпродаван Розова Слатка Возбудува Hime Лолита Здолништа

Оценка на посетителот:

DEN 2064.00
Залиха
Достапно за нарачка


[xlmodel]-[size]-[9999] Големина на Табела
Мерење Во CM Големина Половината Должина XS 64 50 S 70 50 M 76 50 L 82 50 XL 86 50 XXL 94 50
Мерење Во Инчи Големина Половината Должина XS 25.2 19.7 S 27.6 19.7 М 29.9 19.7 L 32.3 19.7 XL 33.9 19.7 XXL 37.0 19.7
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
нашите Lolilta Фустани се сопствени направени. Прилагодување на времето 7-15 дена. Ако имате потреба од брзање цел, ве молиме контактирајте со сервисот.
Ако има било каков проблем со фустанот, ве молиме контактирајте со нас со 48 часа, ние ќе ви даде најдоброто решение. Со текот на времето покажува дека сте го прифати производ, нашата продавница повеќе нема да бидат прифатени.
Квалитетот проблем дефиниција
А,Постојат очигледни дупки во ткаенина,има obviouslystains не можат да се исчистат
Б,Лево и десно значајни асиметрија.
C,Скршени патент
D,А поставите големината не е завршена.
E,Ние не прифаќаме како причини за враќање/размена како "не ми се допаѓа бојата', 'боја разликата', 'не е убава како јас мисла', 'премногу големи', 'премногу мали", "не е удобен за носење'. Ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да нарачате ако имате било какви прашања.
^_^ Ви посакуваме среќен шопинг
Наплата/Размена. 100% Пари гаранција за враќање на секој објект, Реконструкција/Размена во рок од 1 недели ако незадоволство. Plz mail објектот врати во првобитната состојба, ќе добиете вашите пари назад. Превозот надомест е обвинет од страна шпедиција, па јас може само враќање на производот пари. Ви благодариме! За повратни информации. Повратната информација е многу важно за мене,па ве молиме да munificent ме остави на postive повратни информации ако ви се допаѓа мојот предмети и задоволен со моите услуги. Ако не сте задоволни со мојот производ или услуга, ве молиме да ми кажете вашиот предлог, јас ќе се обидам моето најдобро да се направи подобрување и да ви даде добро решение. Ве молиме да ми даде шанса пред да ја напушти негативни повратни информации.Ви благодарам многу за вашата помош.

Карактеристики на предлогот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
А-Линија
Декорација:
Лак
Број На Модел На:
LS167
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Лолита Стил
Материјал:
Полиестер
Половината:
Падна

Купувачи како што избираат