.

.

4pcs/многу Нови ААА 1800mAh NI-МЗ 1.2 V Батерија AAA Батерија 3А 7# батерија на NI-МЗ батеријата за камерата,играчки

4pcs/многу Нови ААА 1800mAh NI-МЗ 1.2 V Батерија AAA Батерија 3А 7 батерија на NI-МЗ батеријата за камерата,играчки

Оценка на посетителот:

DEN 177.12
Залиха
Достапно за нарачка


Батерија 18650 4pc многу Ni-МЗ 3800m Ah АА Батерии 1.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. тој е компактен и батерија, така што може да се носат насекаде и во секое време погодно да се користи 4.
Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.5 инчи во мерењето.2 V Батерија AAA Батерија 3А батерија на NI-МЗ батеријата за камерата,играчки AAA Батерија : 1.
Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.
Враќање
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.2 V AA Батерија на NI-МЗ батеријата за камерата,играчки Ni-МЗ 3800m Ah АА Батерии 1. До 1000 надополнување циклуси 7. батерија тип : НУ-МЗ ааа акумулатори.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Акумулатори опширно карактеристики долг животен век и висока ефикасност идеален за употреба. Висок повеќе уреди.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Точно замена за стандардна AAA големина батерии 9. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Product карактеристики 1. одлични високо празнење / дренажа перформанси 8.
Ако најдете големината на prodcucts не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.4pcs/многу Нови ААА 1800m Ah NI-МЗ 1.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети на услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. е за преносни лента и ТВ remotes, радија, часовници и електронски игри, чад алармот, cordless телефон, електрични играчка, и повеќе. Висок напон : 1. Тоа може да биде до 30-45 работни дена.
Големина или да Одговара на Прашања
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. материјалот од заштита на животната средина 6. капацитет : 1800 mah 2.
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.
Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате.2 V AA Батерија на NI-МЗ батерија
Превозот
Бесплатен превозот цел ќе биде предаден од страна на Продавачот за испорака метод. Оваа 1800 mah aaa батерија е тип на батерија, 2. ааа батерии се најчесто користени, преносни во играчки лента и тв remotes, часовници и радија, електронски игри, чад аларми, pda 's, рефлектори, dvd, mp3, и дигитална камера, cordless телефон, електрични играчка, и повеќе.
Но ако цел износ повеќе од US$200,ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС бесплатен превозот кој ќе пристигне со 3-7 работни дена.
Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. супериорни перформанси во ниска температура состојба 10.

Карактеристики на предлогот

Номиналниот Напон:
1.2 V
Големина:
AAA
Номиналниот Капацитет:
1351-2199mAh
Поставете Тип:
Само Батерии
Пакет:
Пакет 1
Број На Модел На:
ААА
Бренд Име:
MJKAA
Тип:
NI-МЗ
Замена На Батеријата:
No
Батеријата Број:
4
Употреба:
играчка камера
is_customized:
Yes
Номиналниот Капацитет:
1800mAh
Замена На Батеријата:
No

Купувачи како што избираат