.

.

Трговија На Големо Трендовски Нови Планина Ѓердан Накит Планински Врв Жените Изјава Ѓердан Кс Оди Collares

Трговија На Големо Трендовски Нови Планина Ѓердан Накит Планински Врв Жените Изјава Ѓердан Кс Оди Collares

Оценка на посетителот:

DEN 655.00 -35 %
DEN 1007.52
Залиха
Достапно за нарачка

Планината Врвот
ѓердан е рачно изработени ѓердан,тоа е мода накит. Моден накит ќе се надополнуваат еден елегантен изглед и ќе го задржи вашиот најдобар пријател на ум во секое време!
Забелешка : Овде можете продажба на мало,трговија на големо,капка превозот,изберете. Ако имате било какви прашања или каква било помош,можете да ме контактирате во секое време,јас би сакал да дадам се од себе за да ви помогнат. Ако имате било какви добри совети,можете да ни даде предлог.
Над 200$ може да биде бесплатен превозот од DHL, или ЕМС.

Карактеристики на предлогот

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
како Слика
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Функција:
Расположение Tracker,Повик Потсетник
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
ѓердан
Се прилагодите:
Yes
Рачно изработени:
Yes
злато сребро позлатен:
Yes
Место на Потекло:
Кина Копното
боја:
18Kgold,сребро.
Повод:
сите
Тежина:
5g
Главниот Камен:
Бела
Обликот:
Планината Врвот
Должина:
45cm

Купувачи како што избираат