.

.

Трајна Шминка 3D Тетоважа Пракса Кожата Манекен Главата со 2pcs Очи + 1pcs Усна За Тетоважа Пракса Бесплатен Превозот

Трајна Шминка 3D Тетоважа Пракса Кожата Манекен Главата со 2pcs Очи + 1pcs Усна За Тетоважа Пракса Бесплатен

Оценка на посетителот:

DEN 674.00 -15 %
DEN 792.96
Залиха
Достапно за нарачка


Ова три димензионални трајна шминка пракса лице е совршен за секоја вештина ниво бараат да ја практикуваат својата трајна шминка tattooing.
Отстранлив делови на оваа пракса се соочуваат направи идеален за обидува нови техники.

Карактеристики на предлогот

Тип:
Тетоважа accesories
Бренд Име:
ВИСТИНСКА ЅВЕЗДА
Број На Модел На:
ТЦ-610
Материјал:
Гума

Купувачи како што избираат