.

.

Класичен Watchband Нерѓосувачки Челик Метал Watche бенд Криви крајот 18MM 20MM 22MM 24mm Сребро одговара Мажите Часовници Часа безбедноста тока

Класичен Watchband Нерѓосувачки Челик Метал Watche бенд Криви крајот 18MM 20MM 22MM 24mm Сребро одговара Мажите

Оценка на посетителот:

DEN 752.00 -12 %
DEN 854.40
Залиха
Достапно за нарачка


Класичен Watchband Нерѓосувачки Челик Метал Watche бенд Криви крајот 18 MM 20 MM 22 MM 24mm Сребро одговара Мажите Часовници Часа безбедноста тока
Точка име : Watchband Метал
Објектот Ширина : 18mm 20mm 22mm 24mm
Објектот Боја : Сребрена
Ве молиме мерка вашиот watchband ширина прво,ви Благодариме!
Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе испратиме ites со 3-7 дена откако вашата уплата е завршен. Ние doonot гаранција за време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние ќ не наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Повратна информација : 5 ѕвезди за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред ју остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Карактеристики на предлогот

Бендот Боја:
Сребро.
Бендот Ширина:
18mm, 20mm, 22mm, 24mm
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
метал тока
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
МЕИ LI КИНГ
Состојба:
Нова без ознаки
Број На Модел На:
20white
Бендот Должина:
за 165mm
Должина:
165mm

Купувачи како што избираат