.

.

200pcs бела М2*5/6/8/10/12 Најлон Пластични изолација Филипс Крстот Вдлабнати Countersunk Flat Head Машина Завртка

200pcs бела М2*5/6/8/10/12 Најлон Пластични изолација Филипс Крстот Вдлабнати Countersunk Flat Head Машина

Оценка на посетителот:

DEN 403.00 -15 %
DEN 474.24
Залиха
Достапно за нарачка

Висок Квалитет М2 Најлон Пластични Филипс Крстот Вдлабнати Рамна Глава На Машина Со Завртки
1.Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна. Искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас, ве молиме да ве остави позитивни повратни информации, coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
2.Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.
Ви благодариме за посетата на нашата продавница

Карактеристики на предлогот

Големина:
M2
Должина:
5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm
Глава Стил:
Станот
Број На Модел На:
M2*5/6/8/10/12
Материјал:
Најлон
is_customized:
Yes
Пакет:
200-299Pcs
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Бренд Име:
ZFhong
Вози Стил:
Филипс
Материјал:
Најлон PA66

Купувачи како што избираат