.

.

1 Пакет Помине Уметност Портокал Дрво Стапови Cuticle Тласкач Смена Лопата Форма Остри Совет Две-Крај Маникир Нокти Алатка За Гел Лак

1 Пакет Помине Уметност Портокал Дрво Стапови Cuticle Тласкач Смена Лопата Форма Остри Совет Две-Крај Маникир

Оценка на посетителот:

DEN 110.00 -8 %
DEN 119.52
Залиха
Достапно за нарачка

100 X Помине Уметност Алатки Дрвен Стап Cuticle Тласкач Смена Нокти Грижа Бесплатен Превозот Карактеристики : 1. Тоа е Двојно Заврши Портокал Плевел се Држиме за Нокти/Помине Уметност и Педикир. 2. Лопата Форма на едниот и Остри Врв и останатите. 3. Портокал Дрво Стап не е лесно да им наштети на вашите нокти 4. Пренослив, лесен за носење и употреба 5. Тоа може да се користи како совршен подарок за избор за пријатели или љубовник 6. Употреба : нежно притисни назад cuticle Да се Исчисти Dirts под ноктот Да се применуваат помине додатоци Спецификации : 1. Материјал : Висок квалитет портокал дрво 2. Големина : 2.9 x 0.16 инчен / 7.4 x 0.4 cm(L x Кол) 3. Боја : Дрво боја Пакет се вклучени : 100 x Дрво се Држиме за Помине Уметност

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
a056
Материјал:
Дрво
Големина:
100pcs
Тип На Објект:
Cuticle Тласкач

Купувачи како што избираат