.

.

2018 Нова Мода Есен Нови корејската Верзија на Солидна Боја Круг Вратот со Долги ракави Поврзана Лак Суичери Жените B066

2018 Нова Мода Есен Нови корејската Верзија на Солидна Боја Круг Вратот со Долги ракави Поврзана Лак Суичери

Оценка на посетителот:

DEN 1198.08
Залиха
Достапно за нарачка


2018 Нова Мода Есен Нови корејската Верзија на Солидна Боја Круг Вратот со Долги ракави Поврзана Лак Суичери Жените B066
Рамо : 60cm Биста : 132cm Должина : 64cm

Карактеристики на предлогот

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Тежина:
0.4
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тип:
Pullovers
Маскирани:
Yes
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
B066
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
OLGITUM
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни

Купувачи како што избираат