.

.

Хартија Снимање Цели за Снимање Вежби или Пракса

Хартија Снимање Цели за Снимање Вежби или Пракса

Оценка на посетителот:

DEN 632.00 -12 %
DEN 717.60
Залиха
Достапно за нарачка


Хартија Снимање Цели за Снимање Вежби или Пракса
Brife Вовед :
Материјал : специјален хартија
Големина : 4*4"
Боја : БЕЛА Флуоресцентна
Модел : пукање целна
Употреба : за целна пракса,снимање на конкуренцијата,
Опис :
Ќе Добиете 30pcs 4" ломотене argets за снимање .
Висок контраст, бела флуоресцентна боја обезбедува непосредна визуелна повратна информација на вашиот шут за повисоки оценки и построги групи.
Дизајниран за супериорен видливост со сите calibers.
Високо видливи целна дизајн со размена на инстант целна повратни информации.
Се користи за Пиштол Цели & Пушка Цели - исто Така работи со Airsoft и BB Пушки.
Производи Детали Слика :

Карактеристики на предлогот

Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Бренд Име:
wootile
Функција:
Формалдехид-бесплатно,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Материјал:
Други
Тип:
Посебен Ефект Позадини
Површински Третман:
Светлината Одраз
Шема:
Персоналните Прилагодување
Број На Модел На:
FHT0803
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
посебен ефект:
Флуоресцентни
Материјал:
хартија цел за отстрел
Големина:
4*4''
боја:
флуоресцентно жолто
Употреба:
за снимање пракса
Точка 1:
цели за снимање
Точка 2:
хартија цел за отстрел
Точка 3:
стрелиште хартија цели
Точка 4:
снимање на цели
Точка 5):
хартија снимање цели
точка 6:
пиштол снимање цели

Купувачи како што избираат