.

.

Emmaya Мода Евтини Златна Боја CZ Earring Прекрасна Згодна Цвет Уво Студ Обетки За Жените Нова Година Подароци

Emmaya Мода Евтини Златна Боја CZ Earring Прекрасна Згодна Цвет Уво Студ Обетки За Жените Нова Година Подароци

Оценка на посетителот:

DEN 168.00 -25 %
DEN 223.68
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Метална боја:
Злато-боја
Главниот Камен Боја:
Бела
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
E106
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
Emmaya

Купувачи како што избираат