.

.

Бесплатни шопинг 5 Парче Орхидеи Цвеќиња Современ Дом Ѕид Оркестарот Платно слика Уметност HD Печати Сликарство Платно уметност Формулиран трговија на големо

Бесплатни шопинг 5 Парче Орхидеи Цвеќиња Современ Дом Ѕид Оркестарот Платно слика Уметност HD Печати Сликарство

Оценка на посетителот:

DEN 523.00 -42 %
DEN 902.40
Залиха
Достапно за нарачка


започнете
крајот
Купонот
Попуст забава клик() Материјал Платно Печатење со Лен/Памук Високо квалитетни Материјали . Квалитетот рејтинг ААА+ Висок квалитет по cn1518608191qszb Услуги на Клиентите Можеме да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика. Големина size1 : 10x15cmx2,10x20cmx2,10x25cmx1 (4x6inchx2, 4x8inchx2, 4x10in ch x1) size2 : 20x35cmx2,20x45cmx2,20x55cmx1 (8x14in ch x2,8x18in ch x2,8x21in ch x1) size3 : 30x40cmx2,30x60cmx2,30x80cmx1 (12x16 во ch x2,12x24in ch x2,12x32in ch x1) size4 : 40x60cmx2,40x80cmx2,40x100cmx1(16x24in ch x2,16x32in ch x2,16x40in ch x1) Превозот На Превозот начин ќе се избере како што е подолу piority.
1. Кина Пост Воздух Mail
2. EMS време на Испорака
1. Кина Пост Воздух Mail : Нормално 22 - 39 дена
2. EMS : 7 до 10 дена

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
8x14 8x18 8x21 инчен, 12x16 12x24 12x32inc, 16x24 16x32 16x40inc, 4x6 4x8 4x10 инчен
Стил:
Модерна
Форма:
Во комбинација
Број На Модел На:
H084
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Материјал:
Платно
Медиум:
Масло
Тип:
Платно Printings
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Предмети:
Цвет
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No

Купувачи како што избираат