.

.

За Леново Атмосфера Шут Z90 Z90-7 Случај Мека Tpu Покритие За Леново Атмосфера Шут Z90 Покрие Z90-7 Z90-3 Телефон Случаи за Леново Атмосфера, Max

За Леново Атмосфера Шут Z90 Z90-7 Случај Мека Tpu Покритие За Леново Атмосфера Шут Z90 Покрие Z90-7 Z90-3 Телефон

Оценка на посетителот:

DEN 75.00 -39 %
DEN 122.88
Залиха
Достапно за нарачка

Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро . Ние само брод да се потврди цел адреси.

Карактеристики на предлогот

Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Леново
Карактеристики:
Моден Насликани 2017 Најновите Ултра Меки Силиконски Телефон Случај Кеси Маска
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Големина:
5.0 inches 142 x 70 x 7.3 mm
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
BEBIRDCASE
дизајн:
Цвеќиња,Ткаеше,Симпатична,Спорт,Егзотични,Животински,Сјајна,Апстракт
Состојба:
100% Сосема Нов Висок Квалитет На++++
Материјал:
Мека Silm TPU Силикони
Стил:
Луксузна Печатење Телефон Случај
Тежина:
Ultra Thin About 30g
Функција:
Висок Квалитет На Модата Печатени Мека Мобилен Телефон
Пад на превозот:
Поддршка
Број На Модел На:
за Леново атмосфера шут z90
Продажбата на начин:
Трговија на големо и на Мало со бесплатен превозот
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Времето на Пазарот:
2017 Нов Бенд на Пазарот и Топла Продажба Coque Fundas Школка Capa

Купувачи како што избираат