.

.

1/8' ISO 7241 Б Серија Хидраулични Брзи Спојки

1/8' ISO 7241 Б Серија Хидраулични Брзи Спојки

Оценка на посетителот:

DEN 7578.72
Залиха
Достапно за нарачка

1/8' ISO 7241 Б серија хидраулични брзи спојки

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
KZD-01
Тип:
Брзи спојки

Купувачи како што избираат