.

.

На Бакнување на Ангелите портрет Крстот крои DIY Везана DMC Крстот Бод Колекции За Везови Дома Декорација рачно изработени подароци

На Бакнување на Ангелите портрет Крстот крои DIY Везана DMC Крстот Бод Колекции За Везови Дома Декорација рачно

Оценка на посетителот:

DEN 806.00 -44 %
DEN 1440.00
Залиха
Достапно за нарачка


Топ Одделение,Со Висок Квалитет
Квалитетот е ист како и DMC.На сите им се допаѓа.
14-КАРАТНО и 11ct
14ct е празно платно.11ct е отпечатена на платно
14ct : крпа големина : 46*57cm
големина на слика за : 36 *47cm
11ct : крпа големина : 59*73cm
големина на слика : 49*63cm
теми : памук
рамка : не се вклучуваат рамка
комплет вклучува : конци,игли,цртежи,платно

Карактеристики на предлогот

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11ct печати платно, 14ct празно платно
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Европа
Бренд Име:
JOYAUTUM
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
Транспарентен кеси

Купувачи како што избираат